Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

31.05.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje

KRAJSKÉ  KOLO  V  ATLETICKÉM   ČTYŘBOJI :   31.5. 2018

 DÍVKY - CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ

1.  NOVÁKOVÁ    KATEŘINA            Vysoké Mýto                 842           

 

2.  ONDROVÁ     JANA                         Bystré                             687

 

3.  ŠTRAUFOVÁ     NATÁLIE              Lanškroun                    618

 

4.  BALOGOVÁ   GABRIELA              Ústí nad Orlicí             539

 

5.   VÍŠKOVÁ    ANNA                          Bystré                            485

 

6.   BANDYOVÁ    NIKOLA                  Králíky                          412

 

7.   BRYCHTOVÁ  ADÉLA                     Lanškroun                     312

 

8.   HERÁKOVÁ  PETRA                      Lanškroun                      300

 

9.   MALÁ     HELENA                             Králíky                           242

 

10.  PALMOVÁ    KLÁRA                      Ústí nad Orlicí                 227

 

11. HORVÁTHOVÁ  SARAH                Pardubice  Do Nového   173

 

12. JONÁKOVÁ  NATÁLIE                  Svitavy                           164

 

13. KITTNEROVÁ  ADÉLA                   Svitavy                             93

 

14. ŠABACHOVÁ   MELISA               Vysoké Mýto                     73

  
   
   
   
   

 

 

   

 

   

 

 

 

 

DÍVKY – 60  M

1.      NOVÁKOVÁ    KATEŘINA            Vysoké Mýto                  9,5          

 

2.      ONDROVÁ     JANA                         Bystré                             10,0

 

3.      ŠTRAUFOVÁ     NATÁLIE              Lanškroun                    10,0

 

4.-5.  VÍŠKOVÁ    ANNA                          Bystré                             10,1

 

4.-5.   BANDYOVÁ    NIKOLA                 Králíky                           10,1

 

6.       BALOGOVÁ   GABRIELA             Ústí nad Orlicí               10,3

 

7.       BRYCHTOVÁ  ADÉLA                     Lanškroun                      10,9

 

8. -9.  MALÁ     HELENA                             Králíky                           11,1

 

8. -9.  PALMOVÁ    KLÁRA                       Ústí nad Orlicí                11,1

 

10.      HERÁKOVÁ  PETRA                      Lanškroun                       11,3          

 

11.       KITTNEROVÁ  ADÉLA                    Svitavy                          11,8

 

12.      JONÁKOVÁ  NATÁLIE                  Svitavy                            12,0

 

13.-14. HORVÁTHOVÁ  SARAH                Pardubice  Do Nového    12,2

 

13.-14. ŠABACHOVÁ   MELISA                Vysoké Mýto                  12,2

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   DÍVKY – DÁLKA                                            

1.      ŠTRAUFOVÁ     NATÁLIE              Lanškroun                  328

 

2.      BRYCHTOVÁ  ADÉLA                      Lanškroun                   299

 

3.      BALOGOVÁ   GABRIELA              Ústí nad Orlicí             287

 

4.      HERÁKOVÁ  PETRA                       Lanškroun                     270

 

5.     NOVÁKOVÁ    KATEŘINA             Vysoké Mýto              265         

 

6.      JONÁKOVÁ  NATÁLIE                   Svitavy                         252

 

7.      MALÁ     HELENA                             Králíky                          243

 

8.      BANDYOVÁ    NIKOLA                 Králíky                          241

 

9.       ONDROVÁ     JANA                         Bystré                           229           

 

10.     VÍŠKOVÁ    ANNA                           Bystré                          214

 

11.     PALMOVÁ    KLÁRA                        Ústí nad Orlicí              208

 

12.     HORVÁTHOVÁ  SARAH                  Pardubice                       201

 

13.     KITTNEROVÁ  ADÉLA                     Svitavy                         165

 

14.     ŠABACHOVÁ   MELISA                  Vysoké Mýto               154

   

DÍVKY – HOD

1.       BALOGOVÁ   GABRIELA            Ústí nad Orlicí                28,52

 

2.       VÍŠKOVÁ    ANNA                        Bystré                               28,20

 

3.       NOVÁKOVÁ    KATEŘINA          Vysoké Mýto                  25,08          

 

4.      ŠTRAUFOVÁ     NATÁLIE            Lanškroun                      24,55

 

5.       ONDROVÁ     JANA                       Bystré                              24,20

 

6.       HORVÁTHOVÁ  SARAH               Pardubice  Do Nového    23,20

 

7.       HERÁKOVÁ  PETRA                     Lanškroun                       20,00

          

8.       PALMOVÁ    KLÁRA                      Ústí nad Orlicí     

 

 

 

 

      

  CHLAPCI  -  1500 M

Fotogalerie Krajské kolo Atletického čtyřboje 31.5.2018

obrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázekobrázek

zpět na aktuality

1.    STEJSKAL   TOMÁŠ                             Jevíčko                                6:18,9