Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

11.05.2018 SHM

 


ŠKOLNÍ  KOLO  -  ATLETICKÝ  ČTYŘBOJ : 11.5. 2018


 


STARŠÍ   ŽÁCI


  1.  DEMESTER   ANDREJ


  2.  ČERVEŇÁK    DOMINIK


  3.  GAŽI     ONDŘEJ


  4.  ČERVEŇÁK    MARIAN


  5.   KUBÍČEK   FILIP


  6.   HYKSA    DAVID


  7.  CHEJNOVSKÝ    ŠTĚPÁN


  8.   BALÁŽ   MAREK 


         JIRUF    LUKÁŠ


10.   KOMÍNEK  TOMÁŠ  LUKÁŠ


11.    DUBSKÝ    JAN


 


STARŠÍ   ŽÁKYNĚ


  1.  BALOGOVÁ    GABRIELA


  2.  KUVÍKOVÁ  ANNA


  3.  PALMOVÁ    KLÁRA


  4.  SIVÁKOVÁ   ADÉLA


  5.  MIKOVÁ    NATÁLIE


  6.  RŮŽIČKOVÁ    LUCIE


  7.  SIVÁKOVÁ   VIKTORIE NATÁLIE


       ŠEDOVÁ    NIKOLA


  9. PÁVKOVÁ   KATEŘINA


10. BROULÍKOVÁ    ANETA


 


 


DOROST -   ŽÁCI


  1.  MIKO   RADIM   


  2.  DUDA   DAVID  


  3.  HORČIČÁK   JAKUB 


  4.  RICHTER     RADIM


  5.  BOGOL   JAN 


  6.  HOLUB      JAN 


  7.  ROHLENA   VÁCLAV 


  8. ŠUBRT    MIROSLAV


  9. ŠTANCL     DOMINIK 


10. ZÍTKA   JIŘÍ


 


DOROST -  DÍVKY


1.   VARGOVÁ     NELA


2.   NEŠPOROVÁ     MARIE 


3.   NAKVETAURI    MARIAM 


4.    JAČOVÁ     VENDULA 


 


MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ


1.   BALOGOVÁ     NATÁLIA


2.   BADIOVÁ    MARIE 


3.   ČERNOCHOVÁ    MIROSLAVA


4.   PATOČKOVÁ   ADÉLA


 


MLADŠÍ  ŽÁCI


  1.  BADI      IVAN


  2.  MIKO    LUKÁŠ


  3.  BADI    JONÁS


  4.  ALIGER     VÁCLAV


  5.  KUBÍČEK    ONDŘEJ


  6.  DOUBRAVA    JOSEF


  7.  ZUZÍK    ŠTĚPÁN


  8. KLÍČ    MARTIN

 

 9. CHLOUPEK    DAVID 

 

ŠKOLNÍ  KOLO  -  ATLETICKÝ  ČTYŘBOJ : 11.5. 2018

ELITE -  CHLAPCI:

  1.  ČERVEŇÁK   MARCEL

  2.  MUSIL   DANIEL

  3.  HORVÁTH  SAMUEL

  4.  PROKOPEC    JAKUB 

       KUBOVÝ  ŠIMON 

  6.   BRÝDL    MAREK

  7.   NEKVAPIL    DANIEL

  8.   SUCHÁNEK  MICHAL

  9.  VAŠÍK  FILIP

10.   POSPÍŠIL   JAN

11.   SÍKORA    PATRIK

12.   HONDL  TOMÁŠ

 

ELITE – DÍVKY:

  1.  MIKOVÁ   DANIELA

  2.  SUCHOMELOVÁ  ANETA

  3.  PÁCLOVÁ  VLADISLAVA

  4.  BALÁŽOVÁ  MARKÉTA

  5.  HUDEČEKOVÁ   MICHAELA

         VOBEJDOVÁ    ŠÁRKA

  7.  KOHOUTKOVÁ   LUCIE   PETRA

  8.  KAPOUNOVÁ  MICHAELA

  9.  VENCLOVÁ  MARIE

   

„ SUPERPRCKOVÉ“


1.   BADIOVÁ ŽANETA SILVIA


2.   ČERNOCH    TOMÁŠ


3.   MATĚJKA    MICHAL


4.   VLČKOVÁ     VALÉRIE

 

Fotogalerie školní kolo SHM 2018

obrázek obrázek

zpět na aktuality

Aktuality