Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

05.05.2017 Školní kolo SHM

ŠKOLNÍ  KOLO  VE  SPORTOVNÍM  ČTYŘBOJI


   Dne 5.5. 2017 se na naší škole uskutečnilo školní kolo ve sportovním čtyřboji, které mělo být tradičně pro TY nejlepší žáky a žákyně v kategorii starších a mladších - postupovým kolem na OK a KK a těm nejlepším i možností se zúčastnit NF, ale problém s včasným podáním přihlášky na MŠMT hlavním organizátorem a pořadetelem NF - SOKOLOV se naše soutěž neobjevila ve věstníku a proto nemůže dojít k uskutečnění OK, KK a ani NF.  
  Nechtěli jsme naše žáky o toto sportovní zápolení ochudit - toto školní kolo je  určené pro všechny žáky naší školy a tak jsme si vyhrnuli rukávy, připravili hřiště - tedy pan učitel Chaloupka - který si i rád zastřílel, protože jsme poprvé startovali s pistolí, někteří se chopili stopek - p.uč.Láslová, Šponiar a Bartoš, pásmo
a hrabičky byly určené pro p.uč.Cinkovou s Pavlem Jarošem a jejich disciplínu - skok daleký.
Místo hodu s kriketovým míčkem jsme zařadili novou disciplínu a tím byl - hod medicinbalem, a tak se na určitý čas stalo pásmo s touto pomůckou kamarádem pro p.uč.Štarhovou, Rydvalovou a p.z. Sejpkovou.
A o půl desáté to vše začalo: žáci byli seznámeni s programem a jednotlivými disciplínami a byli rozděleni do svých kategoriích- tradičně nejpočetnější skupinou bylo družstvo starších žáků, které si do drápků vzali p.uč.Faltusová, Vlková a Coufal, starší žákyně vedly p.uč,Semeráková s Petrákovou, mladší žáky a žákyně měly na starost p.uč.Bartoňová a Motáková a naši ELITU vedla p.u.Fišarová a spol.
Samozřejmě pomáhali všichni ostatní p.učitelé, učitelky a asistentíci a díky nějaké pozitivní síle, letitým zkušenostem a hlavně sportovnímu nadšení našich žáků vše probíhalo dle plánu a bez problémů.
Jedině jsme se báli deště, ale i ten počkal a začalo pršet po závěrečném nástupu a udělením čokoládové medaile pro všechny závodníky.
ŠKOLNÍHO KOLA SE ZÚČASTNILO: 73 žáků
- výsledky budou umístěné na nástěnce ve škole.

SPORTÍKU  ZDAR

Martin Bartoš 

Fotogalerie Školní kolo SHM 5.5.2017

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

zpět na aktuality

Aktuality